plenfrdeitptrues

studio tatuazu warszawa

 

Studio Tatuażu "Ostry Dyżur"w Warszawie


Od niedawna studio tatuażu wyposażone jest w laserowe urządzenie do usuwania tatuaży. Dzięki temu, mogę poszerzyć zakres świadczonych usług o laserowe usuwanie tatuażu.

 

laser

 

 

Laser Q – SWITCH ND YAG , to jedno z najnowocześniejszych urządzeń do usuwania tatuaży.

 

 

Poniżej znajdziecie wszelkie możliwe informacje dotyczące samego urządzenia jak i opis samego procesu usuwania tatuażu.

 

 

  Q-Switch-studio tatuażu warszawa

 

Działanie lasera Q_Switch: Laser emituje dwie długości fali. Pierwsza to 1064 nm – pochłania wszystkie ciemne pigmenty, przede wszystkim kolor czarny, brązowy i granatowy. Ta długość fali jest słabo absorbowana przez hemoglobinę i melaninę, dzięki czemu bardzo dobrze nadaje się do zabiegów usuwania tatuaży u osób z ciemniejszą karnacją skóry i wiąże się z minimalną możliwością odbarwień. Ma także największą zdolność penetracji w głąb skóry, co sprawia, że często jest używana do usuwania pozostających po poprzednich zabiegach, głęboko położonych cząstek tatuażu.

 

 

  Studio Tatuażu w Warszawie-Laser

 

Druga długość fali to 532 nm. Pozwala skutecznie usuwać kolor czerwony, purpurowy i pomarańczowy. Pochłaniana jest przez hemoglobinę, co zwiększa ryzyko pozabiegowego uszkodzenia skóry. Laser nie usuwa koloru białego. Usuwanie tatuaży na skórze często wymaga kilku zabiegów, ponieważ pigment znajduje się w jej wielu warstwach. Stosunkowo proste jest usunięcie tatuażu profesjonalnego, wykonanego przez dobrego tatuatora, gdzie tusz znajduje się zawsze na tej samej głębokości. Problemy mogą pojawić się w przypadku tatuaży amatorskich, często dość głębokich i bliznowatych. Ilość zabiegów potrzebnych do usunięcia tatuażu zależy również od koloru, typu barwnika, gęstości pigmentu, koloru skóry oraz indywidualnej reakcji każdego organizmu na działanie lasera.

Podczas zabiegu tatuaż blednie i pojawiają się delikatne uszkodzenia naskórka oraz zaczerwienienie skóry. W przypadku zabiegu na tkance z bardzo głębokim i ciemnym tatuażem można usłyszeć dźwięki pękania, ponieważ melanina bardzo mocno absorbuje światło.

Warstwa pigmentu w płytkich warstwach skóry wchłania energię i sprawia, że naskórek pęka. U niektórych pacjentów mogą pojawić się krwawiące punkty. Po kilku godzinach skóra ciemnieje, a ranki się zasklepiają. W ciągu następnych dni znikają strupki. Kolejny zabieg jest możliwy po upływie sześciu tygodni. Zabieg usunięcia tatuażu jest bezpieczny i nie pozostawia blizn.

 

 

certyfikat